| Haaaa a întrebat:

Ce cadou iti doresti de Craciun? Cel mai funny si "ciudat" cadou va fi premiatbig grin

6 răspunsuri:
| Bianka a răspuns:

Uhh.de toaterolling on the floor
Imi doresc pana si lucruri pe care deja le am.pentru ca pur si simplu le vreaulaughing
Glumescrolling on the floor
Eu nu sunt nici funny si nici ciudata deci nu vreau lucruri funny si ciudatebatting eyelashes
Vreau doar ceva mare, simplu, frumos si.atat(m-am intins prea multoh go on)

| DeNyyy a răspuns:

Pai vreau sa ...dorm mai mult dimineata (cand sunt in timpul scolii )laughing
sa o luam pe cealalata parte imi doresc un telefon cu touch screen. pup:*

| LaLaura a răspuns:

Na. eu mi-am dorit sa merg la prietenul meu, care nu e din aceeasi localitate ca mine. si peste 1 saptamana ma duc :d
nu e funny, dar asta cred ca mi-am dorit cel mai mult happy

| Mihaela987 a răspuns:

Vreau...sa slabesc 5 kg:-s

| Iamforfun a răspuns:

Imi doresc ca o bunaciune de barbat sa se insoare cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O drujba big grin