| Robertapisicutamiau56 a întrebat:

Ce cadou sa ii fac mamei de 8 martie? Sa nu fie cumparat!
Dau funda

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fa-i o felicitare

| Astropuf a răspuns:

Poti sa iramezi o poza cu voi doua sa ii faci mancarea preferata sau un tort daca ai voce poti sa ii canti cantecul preferat sau sa scrii tu unul sau daca nu ai voce sa faci o poezie dar sa nu fie de pe net sau de la un raspuns sa o faci tu sper ca te am ajutat funda?

| yulyanayo a răspuns:

Pe o foaie a patru colorata se gasesc de cumparat nu stiu exact cum se cheama as pune o poza de a mea cand eram mica in stranga sus, la mijloc o poza dea mamei, iar in dreapta o poza de-a mea acum recenta, iar mai jos de poze pe toat spatiul ce mi-a ramas liber as scrie ce inseamna ea pentru mine, mias cere iertare pentru toate greselile. Sper ca te-am ajutat. Funda? Sami spui daca iti place ideea

| Raluca_Ilisei_1980 a răspuns:

O scrisoare frumoasa in care sa ii spui ce inseamna dumneaei pentru tine; poti adauga o curatenie in casa, aprinderea unei lumanari, pregatirea ceaiului si a cafelei-depinde ce prefera; eventual sa gatesti mancarea/dulcele ei preferat daca te pricepi la gatit

| iulia1610 a răspuns:

Nu stiu eu cred ca ceva gen o felicitare iar inauntru o poezie ceva de genul asta:
Mama e un cantec vesel
E iubirea-n zori de zi
Mama-i cantecul culorii
Florile peste campii.
Mama-i curcubeu pe ape
E sarut pe suflet sfant
Mama-i ingerul de-aproape
Fericirea pe pamant.
Mama este tot ce-i bun
Mama-i versul lacrimind
Mama-i flacara arzand
Ori si unde, ori si cand.
Sper ca te-am ajutat.

| EmmaDenisa38 a răspuns:

Ii poti face o rama foto din carton sau hartie, sa o pictezi, colorezi etc si pui o poza cu voi doua. sau fai o felicitare. sper ca te-am ajutat happy :*

| Antoci_Andreea_1998 a răspuns:

Daca nu vrei sa fie cumparat poti sa faci o felicitare si cauti pe intrenet o poezie care iti place. Daca lucreaza cand vine de la lucru o astepti cu o mancare care stii tu si cu un ceai sau o cafea daca te pricepi la gatit.
Spera ca te-am ajutat!