| anonim_4396 a întrebat:

Am o verisoara care implineste 6 anisori si nu prea stiu ce sa ii fac cadou..propuneri?

5 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Sunt si niste seturi cu margele si cu sfoara si textile din care poate face ea tot felul de bratari ale prieteniei, coliere pentru mama sau pentru ea ori prietene, ai aici sa vezi ca idee ca sunt si mai ieftine http://www.toyz.ro/......rieteniei/ sau o tabla magnetica cu litere, ca tot merge spre scoala, sau carte de povesti din alea 3D, depinde si cati banuti ai disponibili si ce preocupari are ea

| anonim_4396 explică (pentru mixxjim):

Are 6 ani dar e foarte desteapta ..stiie sa scrie, stie adunari, scaderi ceva mai matur zic.

| mixxjim a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vad de ce nu ar merge chestia cu bratarile, chiar daca e desteapta are doar 6 ani happy atunci poti sa-i iei o enciclopedie daca e genul ala curios, de acolo are de aflat milioane de lucruri

| Mirela77 a răspuns:

Doar jucarii! Copii nu aprecieaza altceva.O papusa sau un bebe papusa sunt ideale.

| nik14 a răspuns:

Un tricou, o fustita draguta