| Ofataobisnuita1 a întrebat:

Ce pot sa cumpar cadou unui baietel care implineste 10 anisori? Inafar de jucarii? Multumesc frumos!

12 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dulciuri, joc pe CD, etc.

| BiuL a răspuns:

Carti de colorat, carti de povesti, hainute, rechizite pentru scoala, decor pentru camera lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, fiind un copil de 10 ani mă îndoiesc că îi va plăcea să primească haine, încălțăminte sau cărți. Eu îți propun să îi cumperi niște cărți de joc sau un joc din acela de societate cum ar fi: Șah, Nu te supăra frate, Pitikot, Remi etc. Tu îl cunoști și ști cel mai bine ce îi place. O seara plăcuta să aihappy

| alii98 a răspuns:

Pai ce ii place lui?

| KilluaZoldyck a răspuns:

Gandeste-te are 10 ani ce altceva ai putea... Haine de exemplu

| ArthurKn a răspuns:

Abecedar

| LXandro a răspuns:

Carte pentru copii. Corint Junior, Egmont si alte edituri au carti foarte interesante.
http://www.toysmall.ro/Carti-pentru-copii/ps_Carti-Egmont_472.html

| stefaniaaaaaa a răspuns:

Hey! Avand in vedere acest lucru, eu îți propun așa: dacă ii place ceva un desene Animat, un film i-a niște hainute, dacă ii plac jocurile ii poți lua câteva si in cele din urma dacă nu te poți hotărî, da niște bani cam 50-100 lei.Dar având doar 10 anișori, nu prea cred ca ii va place sa primească haine, așa ca cel mai bine e sa ii iei o jucărie!

| Luiz369 a răspuns:

Daca e mai serios ai putea sa ii cumperi o carte cu ilustrati, un joc de inteligenta.

Daca e mai jucaus : un tren de jucarie, o masinuta

Daca ii plac ceva desene poti sa ii cumperi niste haine cu acel desen

Daca ii place scoala ii cumperi ceva de scoala happy

Si daca nu te poti hotary ii dai luis sa isi cumpere ce doreste

Bafta laughing
Funda?

| TrunkSss a răspuns:

In zilele noastre, la 10 ani deja nu te mai joci cu jucarii, cunosc cazuri care au deja facebook, smartphone-uri si alte chestii neadecvate acestei varste.
Poti sa ii cumperi ori, o camasa, o minge, incaltaminte, remy, ceva cu bretele, table, carti etc.

| TiganuSabrina a răspuns:

Hainute...sau poti sa-i dai bani, sa-si ia cei place/. Funda?

| pisicutza20 a răspuns:

Poti sa ii cumperi haine, incaltaminte (dar trebuie sa stii marimile), ceva pentru scoala, o carte...dar depinde de buget.