| anonim_4396 a întrebat:

Ce e atat de cool in a avea o relatie? De ce majoritatea se dau mari in social media cu asa ceva? Nu e ceva considerat normal tinand cont ca oamenii sunt tot niste mamifere?

65 răspunsuri:
| troleibuz a răspuns (pentru Endoryus):

Ce poate sa faca cineva de pe TPU cu datele lui personale?

| Endoryus a răspuns (pentru EntertainYou):

In cazul tau, nu definitia exacta? Om trist, singur, bolnav mental, manipulator, un ratat virgin de 30 de ani care nu a avut un sarut in viata lui daramite sex. Sa mai pomenim de o relatie de amicitie amarata? Cum, ca pe toti ii barfesti, cum o faci si in realitate. Degeaba existi laughing
Nu te victimiza ca eu te caut, asta e primul post in 3 ani in care te bag eu in seama direct. Cum erau romanele alea stalker dubios care mi le trimiteai in privat sau le scriai altora pe site ( chiar si lui nevermore acum un an doi ). Dar nu, el e victima laughing. Sociopat netrebnic.

| EntertainYou a răspuns (pentru Endoryus):

Deci sociopat inseamna virgin mai inteligent decat tine?
Bine. Analfabeta mica rautacioasa ce esti...si narcisista.
Ce romane am trimis lui Nevermore!? Iar imprastii cu confuziile tale si reclami la mine ce faci tot tu cu altii?
Acum cateva saptamani mai ziceai ca am mai fost si nu stiu ce user Vagonas care n-are absolut nicio legatura cu mine. Nici troleibuz si mai stiu eu cine. Dar ma amuza cat esti de confuz si habarnist. Nu esti tu ala inteligentul? Esti si confuz si starnesti si confuzii la randul tau. Tactica tipica de narcisist.

Voiam sa stiu si eu unde am avut un comportament anti-social in primul rand. Dar ce sa ceri de la tine?
In lumea lui Endorkyus sociopat = ratat. Adica toti de pe TPU, nu? Si mai zici ca eu tratez pe aici lumea cu superioritate si ca tot eu barfesc. Penibil. Chiar "patetic". Barfa e doar marca inregistrata Endorkyus si este perfect numai daca tu esti ala care barfeste.
Orice raspuns de al tau catre mine e doar o alta forma de gaslighting presarat cu proiectie la modul imatur: "Ba tu, ba tu".

| Endoryus a răspuns (pentru EntertainYou):

Sociopaaaaatuuuleeeeeee
Cumpara pisici de pe acum ca cu ele o sa mori. Daca iti suporta si alea caracterul jegos laughing

| EntertainYou a răspuns (pentru Endoryus):

Nu-mi duce talica grijawinking