| DomnulPoliticos a întrebat:

Este normal sa nu folosesc social media, ca o persoana anonima necunoscuta?

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Desi in ziua de azi sa devii dependent de social media este noul normal, studiile arata complet opusul.Asadar in locul tau as ramane la acest tip de normal, nu-i nimic in neregula cu tine, ba chiar ai de castigat mai mult pe termen lung.Majoritatea adolescentilor se confrunta cu stima de sine foarte scazuta si chiar depresie sau alte afectiuni ce tin de psihic in urma expunerii excesive la retelele sociale.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu îmi dă voie TPU să răspund ca nu ai pus întrebarea la categoria perfecta și corecta

| DomnulPoliticos explică (pentru suntserios):

Te rog din suflet imi poti spune cat de corect si perfect care e categoria perfecta si corecta?

| anonim3248 a răspuns (pentru DomnulPoliticos):

Poți pune și poze cu tine și numele tău.