| anonim_4396 a întrebat:

Ce elemente sunt cele mai importante într-o relație?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Respectul, încredera, sinceritatea, rapdarea, iubirea sinceră fara un interes
Orice relații construita fara astea nu poate rezista mult, banii nu pot aduce căldură și pace sufletească

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Increderea, iertarea, sacrificiul.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Apa si sapunul. happy

| gabicoo a răspuns:

Banii! Cât mai mulți!

| zilog a răspuns:

Demnitatea daruirea jerfirea sinceritatea iubirea dragostea bunatatea smerenia

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Fidelitatea happy, compasiunea, înțelepciunea, înțelegerea, big grin sfatul, știința, frica de Dumnezeu, happy puterea, evlavia, big grin credincioșia, respectul happy demnitatea, sinceritatea. Funda? big grin

| anonim_4396 explică (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Si daca esti ateu si nu crezi in dumnezeu?

| AwGenetix a răspuns:

Intr-o relatie femeie barbat te referi? Oricum nu m-ai crede daca ti-as spune ca lovelele sunt singurele elemente esentiale. Indiferent ce alte variante o sa mai auzi.

| AlinMrs a răspuns:

Depinde de persoana. E o intrebare subiectiva si personal cred ca e important respectul, compatibilitatea si interesele comune intre cei doi parteneri. Comunicare eficienta si mult sex.

| SlenderMan299 a răspuns:

Lovele și sex sălbatic

| kaira17 a răspuns:

încrederea, comunicarea, fidelitatea și sinceritatea clar

| Pixellat a răspuns:

Dupa parerea mea cele mai importante elemente in relatie sunt comunicarea, fidelitatea si sinceritatea, daca intr-o relatie va mintiti unul pe altul sau va inselati deja este o relatie toxica