| dutsa24 a întrebat:

Ce faci cind persoana iubita nu iti atrage atentia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.io vreau sa mi-a atraga, da nu prea stiu de-astea.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu aveam de gand sa fiu cu o fata si ea credea ca ma precipit prea repede si uite acum eu iar am ajuns ca inainte crying viata te da peste cap azi e bine maine e rau

| georgesur a răspuns:

Un tip care lucra la o fabricã de conserve, se plânge psihiatrului:
- De trei sãptãmâni sunt obsedat cã-mi bag penisul în tãietoarea de castraveti.
Am visat asta noapte de noapte, apoi nu mai puteam dormi. La fabricã nu mã mai puteam concentra la nimic altceva. Mã gândeam mereu la acelasi lucru.
Ieri am fãcut-o!
- Dumnezeule, gâfâie îngrozit psihiatrul si ce s-a întâmplat?
- Am fost concediat.
- Si tãietoarea de castraveti?
- A fost concediatã si ea...

| Denisa a răspuns:

O schimbihappy

| Candyfloss a răspuns:

Te sfatui ca sa il lasi in pace.Gasesteti pe altulhappy si atunci poate persoana iubita.

| Shuellen a răspuns:

Prefer sa raman fara decat sa-l chinui sincer

| FloareDeColt_1777 a răspuns:

Cum?

| dutsa24 explică:

Iceman ai mare dreptate in ceea ce priveste ca viata te da peste cap azi e bine maine e rau... dar in ceea ce priveste cu fata respectiva nu stiu situatia dar daca ea nu te0-a iubit.ci sa folosit de tine...incearca sa treci peste toate cu fruntea sus(K)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu esti atenta la ea cum o iubesti? Copii nebuni. http://scurt.eu/76

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum poate fi iubita daca nu -mi atrage atentia? sau toate cate imi atrag atentia...sant iubite?

| madalina_6462 a răspuns:

Stau pe linga ea ca pisika pe linga stapin