| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de cadouri le plac fetelor : Manual sau cumparat. Daca stiti spuneti-mi si exemple de cadouri din acea categorie.
(nu vreai sa aud lucruri cu p... sau altele)

4 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Mie sincer nu imi place cand imi face cineva cadouri. Cred ca o fata obisnuita s-ar bucura enorm daca ar primi o floare. Depinde foarte mult de ea, in ziua de azi nu multe lucruri le imbuneaza pe unele fete. Bafta!

| Ioana1999 a răspuns:

Pai: Haine,machiaj,un colier sau o bratara(cumpara sau il faci tu),florii, ciocolata, un catel sau o pisica laughing(depinde ce ai place).
Sau te duci intr-un restaurant cu ea si ai dai niste florii si ciocolata. Sper ca te-am ajutat

| blackeyes90 a răspuns:

Depinde f mult fata. Daca e materialista normal ca prefera ceva cumparat, scump, de firma si de calitate. Dar daca e fata modesta se multumeste si cu un cadou mai ieftin dar simbolic ceva care sa fie daruit cu toata dragoste dar poate fi si ceva facut de tine. De ex un cd cu muzica ei preferata, un tricou cu un msj amuzant, un colaj cu poze, bijuterii, ornamente pentru camera, un buchet de flori. Pana la urma gestul conteaza bafta:*

| Mara11Mara11 a răspuns:

Fetelor le plac mult bijuteriile, hainele, pantofii.Eu as zice sa ii iei un fete un set de argint pentru ca asta se poarta anul acesta si apoi sa ii faci o felicitare cu mana ta ca sa iti lasi amprenta pe cadou.Sau poti face un album cu clipele care le-ati petrecut impreuna sau daca nu iai un parfum de la "She is love...", Funda?