| laur_y92 a întrebat:

Fetelor spuneti-mi 3 lucruri care va plac la un baiat?

Răspuns Câştigător
| Ana a răspuns:

Sa nu fie gelos, cat de cat inteligent, sa se poarte frumos, ingrijit, sa aiba simtul umorului si nu in ultimul rand sa ma iubeasca big grin
am zis mai mult d 3 lucruri da cred ca nu conteaza, nu
oriqum erau mai multe dar m-am oprit la atat happy

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Frumusetea[mdalaughing], comportamentul[mai alesbig grin] si bunul simtbig grin.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

happy
1.Sa se comporte cat mai bine cu mine si cu cei din jurul luiwinking
2.Sa arate cat de cat bine love struck
3.Sa fie inteligent big grin

| Hmmmm a răspuns:

Simtul umorului, imteligenta, frumusetea

cami
| cami a răspuns:

Sa fie inteligent ( si NU cat de cat, ci foarte mult )
Sa fie manierat
Sa fie atent, grijuliu, calin, sa nu fie incapatanat.

| Ana a răspuns:

Ms d fundita :*

| Antrax a răspuns:

Parfumul.

| inna a răspuns:

Mi-ar placea un baiat daca este cat de cat inteligent, ingrijit si rabdator...

| xibalba a răspuns:

Inteligenta. Daca are inteligenta, are de toate. Nu exista barbati urati, doar barbati care nu au gasit sufletul care sa ii iubeasca

| Emeraude a răspuns:

Ochii-sunt centrul frumusetii... trebuie sa fie expresivi, veseli si cu acea sclipire copilareasca pentru a-mi place.
Parul-nu conteaza cum il are, dar sa-i stea bine (sa nu se dea cu tone de gel, indreptat cu placa, etc; e foarte "gheeeei")
Fizionomia fetei.
Dada, am pretentii.
Dar daca stau sa ma gandesc bine...sa fie putintel mai frumos decat dracu'. Enough.

| Casiana a răspuns:

1-Zambetul
2-Modul in care vorbeste
3-Modul in care gandeste
4-Aspectul fizic, totallaughing
5-Ochii
6-Sa fie atent cu mine
7-Sa fie mereu vina lui cand ne certam si cam atat... Putin, nu?laughing

| just|breathe a răspuns:

Frumusetea, inteligenta si purtarea buna...sau ceva de genulbig grin

| loundy a răspuns:

Sa ma trateze cu respect, sa nu fie gelos sau bataus, si sa nu fie prea timid(sunt eu destul pentru amandoitongue)

| den a răspuns:

Sa ma respecte...sa fie frumos...sa aibe bani

| Babushka a răspuns:

Ochii...:X
Cum arata ca fizic
si"-" ...simtul umorului!

| alessyca a răspuns:

-sa fie amuzant
-sa-l duca mintea
sa fie deschis in relatie in toate privintele

| sunt_fericita a răspuns:

Ochii, sa aiba grija de el, sh sa nu fie josut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii masina si saiba loc in ea de sex.ca-mi place si ala.