| Chiiitin a întrebat:

Ce i-ati arata unui tanar care vine din Anglia[despre Bucuresti]?

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Din Bucuresti? toate locurile, pentru ca toate sunt tare frumoase.nu stiu ce sa zic:du-l la un restaurant, la un party sau chiar distrati-va amandoi acasa.cum?
cu popcorn,inchiriati un dvd,film romantic,drama,horror,genul lui preferat, daca nu ascultati muzica, dati chiar voi o petrecere...nu stiu... distrati-va! spuneti glume.
du-te cu el si fa fotografii prin tot bucurestiul,la arcul de triumf.du-te la gradina botanica, zoologica, la un cinema.club
sunt tar emulte idei.
multe idei si un singur motto:
distractie la maxim!