| Biby a întrebat:

Buna!
Cat dureaza zborul cu avionul de la Bucuresti in Anglia?

7 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Biby eu am făcut vreo 3 ore, durează mai mult până ți se verifică bagajele și documentele, dar de la îmbarcare până la aterizare aproximativ 3 ore (Menționez pe ruta București-Băneasa Londra-Luton).
O zi cu zâmbet să ai!

| asdfghjklmnb a răspuns:

Dureza 2 ore si 50 si ceva de minute maxim 3 ore.Eu am fost anul asta si ata a durat.

| mirunaioana a răspuns:

Eu am facut 3 ore fara escale. Daca avionul mai stationeaza si in alte aeroporturi faci mai mult.

| TheExpert01 a răspuns:

Pai in jur de 4-7 ore max 7 ore funda?

| Iheartshoes a răspuns:

Depinde daca e traseu direct sau te mai opresti in alt aeroport. Daca e direct in jur de 4 ore, daca te opresti de exemplu in Ungaria sau in alta tara mai stai si acolo asteptand avionul.
Pa'pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pleci in calatorie, mai happy? Sa te distrezi.

Eu nu am fost in Anglia ci in Paris, dar pot aproxima. Sunt in jur de patru ore, dar depinde daca se fac si opriri sau daca, doamne feri intervine ceva.
Intre 4 si 6 ore, cum au spus si ceilalti. Sa fii atenta si la intarzieri, ca eu am prins una mai demult de trei ore din cauza conditiilor meteorologice nefavorabile ca era iarna.