| Iuliankappa67 a întrebat:

Ce imi recomandati sa iau de Craciun un cadou unei fete?

Răspuns Câştigător
| Sabrine a răspuns:

Depinde in primul rand de pasiunile fetei respective, dar si de preferintele acesteia. In al doilea rand, conteaza foarte mult relatia care o ai tu cu fata respectiva, de ex amic, iubit, frate, verisor etc. Eu iti sugerez sa ii cumperi ceva personalizat care sa ii aminteasca de tine. De ex un tricou cu un mesaj dragut, sau o carte buna (Mihai Drumes-Invitatie la vals, o sa-i placa sigur) sau un accesoriu dragut, spre ex o bijuterie, o pereche de cercei, un colier cu numele ei. Sunt multe idei. Ti-am zis, depinde de personalitatea si de preferintele fetei respective. O zi buna! happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afla ce-i place sau ce o pasioneaza si incearca sa-i oferi acel lucru! Daca nu, ceva facut de tine, din suflet!

Ii va placea mult asta! Mult succes!

| BLeur a răspuns:

Ceva din suflet.

| ZuZumonster a răspuns:

Ciocolata,un ursulet pe care sa scrie "te iubesc"si trandafiri cat de multi!

| Daniel_Petrov_1992 a răspuns:

Un ipod

| Iuliankappa67 explică:

Multumesc pentru sugestii!

| strudel678 a răspuns:

Uitat-te pe http://Falit.net, poate gasesti ceva ce iti place.