| Zytt a întrebat:

Ce cadou pot lua unei fete de craciun?

Răspuns Câştigător
| Strumpfi a răspuns:

Tu intrebi de fata?
Pai sa-ti spun ce i-ar placea unei fete.
Cumpara-i un maimutoi, gen un Mos Craciun sau un ren.
Poti la fel de bine un ceas.
Daca nu te pricepi la haine, i-ai o bratara frumoasa, dar uita-te ce poarta in general.
Si nu uita ca pe langa astea, un buchetel micut si dragut cu flori[subliniez micut si dragut] si nu trandafiri.Incearca ceva mai fresh si mai delicat.
Succes cu fata aia.:*

| Zytt explică (pentru Strumpfi):

Multumesc!:*

| Strumpfi a răspuns (pentru Zytt):

Cu placere!:*

5 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Ceva handmade sau o oja, un fard, cercei

| BandOfHorses a răspuns:

Bratara, lantisor...etc.

| crish98 a răspuns:

Iti sugerez sa fi origina si sa nu incerci sa ii cumperi lantisoare, bratari sau cercei, astea s-au demodat de mult cel putin pentru mine. Ai putea sa ii faci o fotografie personalizata sau asa ceva un puzzle cu poza ei daca ai vrea sa fi original. Sper ca te-am ajutat.big grin