| Chocolateangeeeel a întrebat:

Ce inseamba daca fostul prieten imi da un mesaj frumos, dar in care include cuvantul fato? M-am simtit foarte ciudat

7 răspunsuri:
| alecsalecs a răspuns:

Probabil inca te mai iubeste dar totodata este si foarte suparat pe tine! probabil este trist pentru ceea ce i ai facut! pe cind el inca te mai iubeste foarte mult!

| AgentulVIPPro a răspuns:

Este un cuvant un pic pervers! da nu e rau! e intr-o dispozitie buna! deeaia ti-a zis asa! funda plsss

| Razeph a răspuns:

Inseamna ca esti mult prea paranoica. Lol

| Misshaa a răspuns:

Inseamna ca este o persoana care isi bate joc de tine; si ai grija daca o sa va impacati sau nu, pentru ca el ar vrea. Logic ca daca nu ar vrea, nu ti-ar mai da mesaje frumoase

| mihaella91 a răspuns:

Inseamna... ca nu trebuie sa iti faci mari sperante.

| adonnys a răspuns:

Inseamna ca e un badaran si ca ai facut bine ca nu mai esti cu el ca oricum nu te merita.winking

| Laurre a răspuns:

Te iubeste si te uraste in acelasi timpwinking!