| Stropdeploaie a întrebat:

Ce inseamna cand cunosti o tipa noua.Si incepe sa-ti puna tot felul de intrebari? DE Genul.
1/Ce muncesti? Ce salariu ai?
2/Ai masina? Locuiesti singur? Este casa ta?

21 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Inseamna ca e o panarama, care vaneaza fraieri, pentru avere.

| Adry05 a răspuns:

Depinde și în ce ce contexte întreabă. până la urmă e normal să afli detaliile astea dar dacă insistă doar pe partea asta e clar că o interesează doar partea materială.

| sabin89 a răspuns:

Înseamnă că te iubeşte. Vrea să ştie totul despre tine, să te cunoască cât mai bine happy

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Inseamna ca vrea sa vada cat de bogat esti ca sa stie daca merita sa stea sau nu cu tine.

| Legion7X a răspuns:

Însemnă, că este că îi praf, la capitolul interes material. Spune-i să mai exerseze, poate data viitoare, trage ea concluziile in timp, fară să îi prezinti totul pe tavă. Dar ma rog, poți să o faci puțin să viseze.

| FreddieM a răspuns:

Inseamna ca lucreaza la Fisc. laughing)))

| Stropdeploaie explică (pentru FreddieM):

Sau poate o fi de la SRI? laughing

| Endoryus a răspuns:

Clar te vrea pentru sufletul tau bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este materialista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că vrea să se asigure că nu-si pierde timpul cu un leneș ratat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că te considera inferior ei și vrea să vadă dacă esti atât de prost încat sa și răspunzi la întrebările astea. O tipa care are puțin respect față de tine nu o sa ți pună asemenea întrebări.

| anamaria82726 a răspuns:

Depinde de ea, de caracterul ei. Poate vrea sa isi dea seama in ce situatie esti cu banii sau poate ca doar incearca s acreeze conversatie cu tine ca sa afle cat mai multe despre tine. Desi mi se pare foarte deplasat sa te intrebe ce salariu ai...probabil este prima varianta. Cred ca vrea sa afle daca stai bine cu banii

| Dana1999 a răspuns:

Vrea sa stie daca esti stabil material.

| Carolina1972 a răspuns:

Inseamna ca poate dai si tu de brunete, ca tot ziceai ca de blonde te-ai saturat laughing)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Carolina1972):

Daca nu da de o bruneta așa hot ca tine tot degeaba

| Stropdeploaie explică (pentru Carolina1972):

Doamne ajuta!))

| Cristian86 a răspuns:

Raspunde-i ce i-ar plăcea sa audă și apoi da-i pace happy

| Stropdeploaie explică (pentru Cristian86):

Pai i am raspuns si acum nu mai pot scapa de ea.laughing)

| oz_1736 a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Acuma spune-i ca ai pierdut tot la poker, dar ii acorzi onoarea sa-ti cumpere tigari in schimbul mutarii tale la ea

| IngerasulMicut a răspuns:

Intrebari materialiste? Hmh, nu chiar ok