| Barajag a întrebat:

Ce iti doresti de la barbatul de langa tine?
http://www.kudika.ro/quiz/14923
Faceti acest test si vedeti ce rezultat va iese:D
O zi buna tuturor domnisoarelor si doamnelor!

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Esti o persoana vesela, tonica, asadar iti doresti alaturi un barbat care sa imbine armonios seriozitatea cu simtul umorului. Ai nevoie de stabilitate si siguranta intr-o relatie, insa prea multa seriozitate strica, nu-i pentru tine. Iubitul tau trebuie sa-ti dezvaluie si o latura mai copilaroasa, nonconfromista in anumite situatii. Trebuie sa-ti atraga atentia din multime printr-o atitudine iesita din comun sau prin rasul lui molipsitor. Esti o persoana sincera, asadar ii vei dezvalui de la bun inceput o parte din personalitatea ta si felul tau de a fi. Nu esti ca o carte deschisa de la primele intalniri, insa potentialul iubit trebuie sa afle din start cate ceva despre tine. Preferi mai degraba un tip vorbaret si inteligent care sa te binedispuna cand nu te astepti mai putin cu o gluma nesarata, decat un tip cuminte, prea calm, care sta sa-si analizeze fiecare gest inainte sa actioneze. Partenerul tau trebuie sa stie cand sa faca o gluma si cand sa fie serios, imbinand perfect calitatile sale cu un fizic atragator.

Aia mi-a iesit! Multumesc ursoaiko pentru postare! big hug

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dar de ce nu pune (ce iti doresti de la femeia de langa tine?) laughing

| morena a răspuns:

Msm ursulika! Mi-a placut testul si chiar mi-a dat ceea ca ma si asteptam, dar cu cuvinte mai precise si intresante! Si eu i-ti doresc o zi buna, cu surprize placute! Crezi ca ar fi interesant sa aratam si sotilor nostri rezultatale? Cine stie!? Asa ar mai retusa putin, din ce nu si-au dat seama ca nu ne place, si ar pastra ceea ce ne incanta la ei!

| aliyna a răspuns:

Respectul reprezinta pentru tine baza unei relatii serioase. In cuplu cauti stabilitate si siguranta, asadar barbatul de langa tine trebuie sa iti inspire intai de toate incredere. In opinia ta, iubirea adevarata se bazeaza pe un respect profund pentru persoana iubita. Mizezi pentru egalitate, niciodata nu ti-ai trata partenerul cu superioritate, insa astepti acelasi tratament si din partea lui. In general esti foarte atenta la comportament si la micile detalii care vorbesc mai mult despre temperamentul unei persoane. Esti o fire practica, hotarata, nu foarte romantica, asadar nu te impresioneaza prea tare dulcegariile sau complimentele exagerate de la prima intalnire. Nu-ti place neprevazutul, asadar intalnirile surpriza nu-s pentru tine. Trebuie sa stii intotdeauna unde te afli, unde mergi si ce se va intampla acolo. De asemenea, cel mai important aspect, trebuie sa stii ca te afli pe maini bune si in siguranta atunci cand esti impreuna cu el.
Interesant test.Mersi!kiss

| CrySsa_4535 a răspuns:

Sa fie puternic

Iti doresti alaturi un barbat ambitios si hotarat care sa iti ofere stabilitate si confort. Intr-o relatie nu pui interesul material pe primul loc, insa esti constienta de importanta acestuia in viata. N-ai accepta niciodata sa traiesti langa un partener dezinteresat, lenes care sa nu constientizeze importanta unui serviciu si a responsabilitatilor. Esti o persoana hotarata si ai anumite teluri in viata bine stabilite. Cei care isi doresc sa te impresioneze mai mult prin vorbe si gesturi bine calculate, nu au nicio sansa in fata ta. Daca esti cu adevarat interesata, accepti tertipurile masculine si minciunile nevinovate pana la un punct. Privesti seductia ca pe un joc interesant si intai de toate iti cauti adversarul potrivit, capabil sa te domine si sa-ti influenteze viata ca si partener stabil. Admiri barbatii puternici, cu un caracter inflexibil si autoritari la nevoie, capabil sa se descurce in orice situatie.

| pinky_2290 a răspuns:

Sa fie haios Esti o persoana vesela, tonica, asadar iti doresti alaturi un barbat care sa imbine armonios seriozitatea cu simtul umorului. Ai nevoie de stabilitate si siguranta intr-o relatie, insa prea multa seriozitate strica