| elena a întrebat:

Doamnelor, domnisoarelor sau domnilor, cand faceti baie persoana iubita va aduce la cada un pahar de ceva...vedeti ca sunt o persoana fina, nu am spus "va serveste cu ceva", daca inainte sau dupa "servit" va aduce o bautura si ce anume?

Răspuns Câştigător
| Misterious a răspuns:

De obicei bem cate ceva si inainte si in cada tongue e minunat :X

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

De obicei, facem impreuna dus si luam de la inceput tot ce avem nevoie langa noi. Baie in cada mai rar, resursele de apa ale Pamantului sunt pretioase. Plus ca imi vine in minte replica unui personaj din Friends "and you just lay there, in your own filth?" (si stai, pur si simplu, in propriul jeg?)

daniela
| daniela a răspuns:

Au trecut vremurile astea pentru noi

auran
| auran a răspuns:

Ehh, daca-i cer imi aduce dar, de obicei imi iau singura...

| remus a răspuns:

Da, tot ce doresc si avem in casa, inclusiv...

| Ben. a răspuns:

Pai. nu poate. nu avem decat dusuri.

| Ben. a răspuns:

Pai .. nu poate .nu avem decat dusuri.

| giovana a răspuns:

Eu fac numai dus. confused

| andreea89 a răspuns:

Ee...care mai face un lucru ca asta in zilele noastre sau ar fi dispus sa faca...

| alin88 a răspuns:

La baie nu-mi trebuie nimic. Decat EA imi trebuie big grin