| anonim_4396 a întrebat:

Ce mesaj de multumire ia-ti trimite unei profesoare, care pentru voi este o a doua mama?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Prin aceasta scrisoare vreau sa va multumesc ca m-ati ajutat sa infrunt orce situatie, m-ati invatat ce nu stiam, ca ati avut rabdare.Nu as fi ajuns aici fara sprijinul dumneavoastra.Va multumesc pentru ca nu ati lasat nici o intrebare fara raspuns. Pentru
raspunsurile oneste si sfaturile oferite atunci cand aveam nevoie de ele in postura de indrumator, pe langa cea de profesor. Cu drag[numele tau].

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc ca sunteti ca o a doua mama pentru mine.

Nu, serios, chestiile astea trebuie sa vina de la tine nu de la noi.

| Johndoe2023 a răspuns:

Pe parcursul acestor ani, 2 persoane m-au ajutat in dezvoltarea caracterului si personalitatii. Mama care a fost acasa alaturi de mine, si dumneavoastra care m-ati sprijinit, ati avut incredere in mine si mi-ati dat sfaturi de fiecare data cand am avut nevoie
prin aceast mesaj vreau sa va multumesc pentru amprenta adanca lasata in educatia mea.

cu respect, relaxandhappy