| Gabi_6377 a întrebat:

Ce parere aveti daca intrebati depre motivul unei despartiri si el zice tuturor celor care intreaba:da-o dracu, e o proasta, mi s-a luat de ia, s-o ia cine o vrea, ma pis pe scoala ei, ca n-are serviciu, sta acasa ca o proasta, da-o dracu de proasta si panarama! Cred ca oricat de urata ar fi situatia, nu e bine si demn sa faci asa. Voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te muti in alt oras fata de ellaughing esti prea obsedata de el chiar si cand te-a ranit profund.Contul tau a fost creat special pentru a pune intrebari despre EX-ul la nesfarsit nu? ocupati timpul cu altceva.

| Gabi_6377 explică:

N-am creat contul asta pentru el, Adi, doar ca nu inteleg situatia asta, nu inteleg ce s-a intamplat in relatia asta, e o problema.Incerc sa ma vindec.Am multe intrebari pe cont, nu toate se refera la relatia mea, majoritatea da, insa m-am saturat si eu sa vb de asta.Nu prea inteleg baietii, de asta intreb ce vrea el sa zica...st cam dusa un pic.

| Katherineeeeee a răspuns:

Poate persoana aceasta este foare suparata pe aceasta despartire de aceea doreste sa imprastie zvonuri rele despre ea pentru a o jigni.Sau el inca o mai iubeste si spune lucruri urate desprea ca sa nu o poata lua altcineva.

| maryy a răspuns:

Da sunt de comun acord cu tine. Poate e o persoana fara educatie, sau care chiar nu-i pasa de o anumita persoana. Dupa parerea mea acesta e un caracter foarte urat, mai ales daca nu mai are nici o legatura cu persoana respectiva.Prin a raspunde acest lucru o persoana da dovada ca nu are cei 7 ani de acasa si ca nu merita persoana respectiva. Oricum nu e foarte frumos! O seara frumoasa!

| mnia a răspuns:

Ai foarte mare dreptate, nu spui asa ceva despre nimeni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca asta este adevarul si individul nu minte ...atunci rusine ei laughing. si cat despre scoala nimeni nu o mai apreciaza in ziua de azi, avem absolventi pe banda rulanta care nu stiu nimic despre domeniul studiat laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine, cam toti baieti si barbati fac asta dupa o despartire (eu nu fac parte din categoria asta cu toate ca sunt barbat).