| andrei a întrebat:

Ce parere aveti de baieti care se uita la o fata doar la sani si fund?

Răspuns Câştigător
| Iuli_1498 a răspuns:

Sunt niste cocalari nesimtiti. spun ca te plac pentru ceea ce esti dar de fapt se uita doar la fizicul tau.nu pun in joc sentimente si desigur ranesc respectivele fete.
E firesc sa isi doreasca sa aiba o partenera care arata bine dar e urat sa puna asta pe primul loc.sunt altele mult mai importante intr-o relatie cum ar fi bunatatea si increderea ce nu trebuie neglijate.

33 răspunsuri:
| v1sE a răspuns:

Du-te frate si ia-ti o femeie cu musteata, clar ca te uiti la tate si la fund, ca doar nu vrei sa iesi de brat dintr`un restaurant cu una plata si cur stamb.

| cristiannn_8836 a răspuns:

Am un prieten din asta...cica el vrea o fata frumoasa, sa nu se faca de rusine cu ealaughing,
EU zic ca conteaza persoana eitongue

| Madu_1406 a răspuns:

Sunt genul de baieti care vad fetele ca pe niste simple obiecte, care viseaza la papusi gonflasbile nu la caractere individuale de valoare imbinate armonios cu asopectul fizic.
Pe scurt sunt misoginii care se simt prea superiori ca sa vada si sufletl pe langa fizic...

| suflet ratacit a răspuns:

Is obsedati sexual