| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, care aveti iubite foarte slabe fara sani si fund bombat cum faceti fata sexului?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

O strâng de cur dacă nu am ce atinge.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă pe mine mă atrag alea slabe, cu cat e mai slabă parcă îmi vine sa-i dau mai tare. Până o geșal.

Eu mă întreb cum fac fata aia care iubita e mai lata-n picioare și are fundul mai mare aia că ei. Sarcaii, la aia ii trebuie ciocan de negru. De 2m, nu cat sunt ei de slabi.

| ALEXXXL19 a răspuns:

Alea slabe sunt si frumoase adica nu curg suncile pe ele adica slaba 1, 70m 60-70kg am eu 188m 102 kg si nu spui ca sunt gras deci, slaba iti intra mai usor, grasa iti trebuie sa treci de sunca, deci pentru cei cu,,, mai mica slabe