| SuntFataInPlm a întrebat:

De ce baieti vor doar sani, fund?

Răspuns Câştigător
| ioandreii a răspuns:

Pai depinde de ce arata fetele ca au mai pretios. Uita-te pe fb la profil ce pun feele in valoare. Apoi de ce generalizezi. Nu toti suntem la fel si despre fete se spune ca sunt toate fitoase, materealiste, mincinoase viclene. Te simti descrise de acele cuvinte? Si totusi multi baieti asa cred.

Apoi un suflet curat, o minte agera, un caracter frumos se descopera mai greu, in timp, prin fapte si comunicare si e nevoie de cineva educat sa le recunoasca pe cind sini si fund sunt usor de aratat si pot fi apreciate de oricine.

| SuntFataInPlm explică (pentru ioandreii):

Nu ma simt descrisa, pentru ca nu sunt asa, dar ai dreptate in legatura cu fb, si ce arata foarte multe fete in ziua de astazi. Poate nu toate fetele sunt sfinte, dar nici baieti nu sunt mai presus. happy Depinde... de cine dai

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai vor si de mancare si masini si ceva sport...

| neutrino a răspuns:

Ipoteza ta este, in mare, falsa, dar numai pentru sex este adevarata: dar si in acest ultim caz, iti trebuie si ceva "fata"! Orice alta calitate in plus poate face mai grea sarcina baiatului de a ajunge la telul propus: sexul.

| Dorugar a răspuns:

Pentru ca instinctele şi emoţiile cu care suntem echipaţi astăzi, descriu si astazi cu fidelitate felul de a fi al oamenilor preistorici. Sau cu alte cuvinte creierul oamenilor de astazi nu s-a acomodat cu evolutia rapida datorata progresului stiintelor, ci sunt acelea care s-au fosrmat in pleistocen, adica in 2 000 000 de ani, si in acea perioada cel mai important instinct al oamenilor era instinctul sexual care asigura INMULTIREA, care era preocupatia principala a acelor oameni primitivi, dar si al unor oameni de astazi la care instinctul animalic este mai presus decat ratiunea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu de ce te uiti oare doar dupa aia care vor doar "sani si fund"? esti la fel de ipocrita ca si ei stai linistita.

| SuntFataInPlm explică (pentru anonim_4396):

Nu ma uit, doar ca am observat ca toti, cel putin, din cate am vazut eu, asta vor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

Cum si pe tine te atrage unu ca Brad Pitt asa si pe ei ii atrag formele. nu cred ca ai iesi cu un cocosat.

| SuntFataInPlm explică (pentru anonim_4396):

Da, aici ai dreptate, dar as vrea sa se uite si la fata si caracter. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru SuntFataInPlm):

Depinde si de varsta. multi pana la 20 25 de ani nu prea ii doare de carcater. vor sex si atat si iti dai seama ca se cauta doar modele. unii continua asa dar altii dupa incep sa cauta mai mult pentru carcter, renunta la Pitt pentru unu "mediu" dar cu carcter potrivit

| Miihaa a răspuns:

Cine ti-a spus ca toti baietii vor acesta. Din cauza media, a educatiei proaste, etc.

| stefiiii3 a răspuns:

Pentru ca asa sunt ei, tu de ce vrei sa fie frumos si sa aiba bani? laughing
Nu zic de tine, dar fetele cam asta vor, deci ei de ce sa nu aiba preferinte?