| Maria407 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti. Voi ce parere aveti despre fetele putin mai plinute, dar totusi cu sani, fund si picioare kilometrice?. Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu face parte din familia pachidermelor? Mie imi plac fetele plinute, dar am avut parte de o slabanoaga, cine te place te place indiferent de cum arati. Sanatate si numai de bine.

5 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Doamne cand aud pe vreo unu ca nu conteaza cum arata conteaza sufletul..Auzi dar tu sex faci tot cu sufletul! Da sunt si genul de baieti carora le plac asa zisele "plinute"! Eu unul prefer fetele mai slabute, nu schelete!

| Azµre a răspuns:

Ce vrei să spui prin plinuțe, dă-ne un exemplu. O înălțime, o greutate și o vârstă!
Mai cunosc eu fete care la 1.75 și 50 de kg vezi domne sunt grase.
AȘa că spune-mi ce te-am rugat.
PS: Oricum ar fi cine te place, te va place așa cum ești!

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

Grasele sunt urate.

| klimassan a răspuns:

Pai mie imi plac fetele normale nici slabe nici grase si pana la urma mai conteaza si interisrul decat esteriorul

| pinteapetru001 a răspuns:

Eu cred ca... leash trage.