| mIsTeR a întrebat:

Ce parere aveti de copii abandonati la orfelinate?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Sunt copii care au nevoie de afectiune, dragoste, protectie, siguranta, un camin fericit, cu nevoi speciale. Obisnuiam sa merg in vizita la copiii de la orfefelinat si mi se rupea inima cand imi spuneau toti "mama" si cand ma implorau sa-i iau acasa, sa fiu mamica lor! E dureros, daca as avea posibilitatea as infia cativa copilasi.Cine stie, poate in viitorul apropriat...

32 răspunsuri:
| ela_1729 a răspuns:

Hello :d as vrea sa stiu su eu.o casa de copii din timisoara sau un orfelinat in care pot sa fac voluntariat.:d.multumesc anticipat

| irina1984 a răspuns:

Sunt suflete ranite, si marcate pe viata.