| Sara2 a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea "fenomene paranormale" de pe discovery?

22 răspunsuri:
| beba a răspuns:

Mie imi plac dar le vizionez cu un singur ochisorhappy

Pentru Flory:ma ierti, te rog, am apasat din greseala ''stupid''. Nu am facut-o intentionathappy

| JustMeFlory a răspuns:

Imi place dar in acelasi timp imi este frica sa ma uitstraight facema sperie anumite chestii:-s

| inna a răspuns:

Ador paranormalul..am urmarit si eu emisiunile.

| Paula a răspuns:

Foarte interesant... acum un an, omoream daca nu vedeam, acum din an in pasti. oricum tot timpu mi-or placut sa ma uit la prostii din'astea laughing oricum odata am patit ceva :-ss cand am plkt toti de'acasa am stins luminiile. si cand ne-am intors, toate erau aprinse :-ss. si cand ne-am uitat daca lipseste ceva din casa. nimic. deci putin probabil sa fi fost un hotz, sau ceva de genu :-ss.

| andi a răspuns:

Supe, imi place!winking

| andi a răspuns:

Super

| tukhey23 a răspuns:

Am trait o astfel de experienta. e dur si frumos happy

| zu a răspuns:

M-am cam plictisit de emisiunea asta.mai ales ca mai toate cazurile sunt asemanatoare.se muta intr-o casa noua, raman fara bani.etc,si pana la urma se muta, sau raman tot in casa respectiva. daca nu ai la ce sa te uiti, mergelaughing

| Diva a răspuns:

Mie imi place dar ma enerveaza ca nu mai e nimic nou.Mai e pe zoone reality o emisiune cu fenome paranormale daca vrei sa te uiti

| giulya85 a răspuns:

Acelasi raspuns ca zu. prima data cand am incepu sa o urmaresc mi se parea interesanta dar mai toate cazurile sunt la fel.

| Cryss a răspuns:

E interesanta, dar unele chestii ma cam sperie blushing.

| Zâmbărici a răspuns:

Eu o urmaresc dar cazurile sunt cam asemanatoare........in fine e cat de cat fhaina emisiunea :-p

| Lary a răspuns:

M-am uitat odata la emisiune, dar m-am speriat atat de rau ca mi-a fost frica sa ma culc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Este cool emisiunea, o urmăresc mereu.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori cum ar fi nu mi-e frica nu am de ce adica aceleasi cazuri te rog alt ceva mai plictisitor si maimincinos nu mai gasesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eee super mistooooo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte cul

| BluePuff_3062 a răspuns:

Cred ca este ''Fenomene stranii,,. Mie nu mi-e frica(am 12 ani), adica stiu ca nu toate chestiile acelea sunt adevarate.Si uneori e plictisitor, deoarece nu e nimic nou.Deja stiu toate episoadele...

| Cristina_2136 a răspuns:

Mie imi place si mi se pare interesant...ma uit in fiecare vineri happy

Si cred ca macar un pic din tot ce se petrece acolo este adevarat... happy

| rebecca_4159 a răspuns:

Nu e nimic adevarat de acolo

| alexandra123 a răspuns:

In prima faza te pune pe ganduri datorita faptului ca este pe Discovery deci este un documentar deci "o fi vreun strop de adevar?" tongue