| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Fenomene stranii de pe Discovery?

9 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Ceva adevar exista, eu urmaresc si Laboratorul paranormal pe Discovery Investigation (I D Discovery), este la noapte pe la 00:30

| FCBayernMunchen a răspuns:

Tare!

| Inferno a răspuns:

Le-am vazut pe toate. nu prea cred ca-s adevarate.

| RAY a răspuns:

Sunt persoane care sub efectul electromagnetismului plus credinta in supranatural manifesta experiente care sfideaza logica, una e cand un ateu vede o usa care se deschide singura cauta el o explicatie, dar ca crestin mai ales ca e convins ca exista fantome garantat va vedea fantome, imaginatia omului este incredibila creierul nostru valoreaza sute de miliarde de dolarii doar unu singur, doscovery este o televiziune foarte buna de stiinta, faptul ca arata si aceste fenomene arata ca sunt impartiali ei arata totul fiecare crede in ce vrea el, mie imi place mai mult discovery science

| RAY a răspuns:

Sa demonstrat ca sub efectul electromagnetismului simntim prezenta la ceva, nu uita de casca lui dumnezeu, de casa care a fost bantuita tehnologic si acele pers au avut expriente asemanatoare cu o casa bantuita

| WhatheWow a răspuns:

De cind a devenit si Discovery un canal comercial si-a pierdut din farmec.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deşi îmi place Discovery, mă enervează această emisiune. Bullshit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Porcărie; tot aici intră și căcatul ăla de-l difuzează pe ID Discovery ghost lab. Fake stupid retarded show.

| AlexeHellsing a răspuns:

Fain... daca-ti plac filmele horror cu actiune previzibila, care te fac sa schimbi canalul pana nu adormi.