| Jurnaldedecembrie a întrebat:

Ce parere aveti despre violenta in genaral? Cat de mult credeti ca afecteaza violenta viata unui om?

4 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

O parere proasta. cu toate astea, unii o merita.

| ramoyoopisicel a răspuns:

Violenta naste violenta!winking

| SHPP2win a răspuns:

Violenta?
hmmmm thinking
eu cred ca violenta este o incercare disperata a unui om de a arata ca este ceva ce nu este cu adevarat
incearca sa isi ascunda sentimentele in spatele pumnilor
ATENTIE!
VIOLENTA NU AFECTEAZA VIATA UNUI OM... AFECTEAZA VIATA TUTUROR OAMENILOR DIN PREAJMA UNEI PERSOANE VIOLENTE
sper ca ti-am fost de ajutor happy
P.S. nu doresc fundita... prefer sa ajut fara sa fie rasplatit

| drinny_1019 a răspuns:

Violenta afecteaza cel mai mult in viata unui om, distruge totul, pana si partea frumoasa din aceea persoanasad