| AlexandraIrn a întrebat:

Ce pot sa fac la un baiat acasa? (evident ceva ce sa ne placa amandurora) ..Inafara de sex. Ceva ce ar fi dragut pentru un cuplu (daca se poate. daca nu. orice sugestie e bine venita)

Răspuns Câştigător
| Jasmin15 a răspuns:

Buna! puteti povestii despre voi, nu stiu de ex: sa va cunoasteti mai bine. sa va uitati la un film de ex : If Only, este un film foarte frumos si interesant dar in acelasi timp un film de dragoste :*. puteti sa va jucati ceva. sper ca am fost de ajutor! happy

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Sa va uitati la un film, sa va jucati si sa va tachinati intr-un mod dragut, sa vorbiti happy

| Dariusuu a răspuns:

Un film drăguţ ar fi perfect.

Ce spui?

Recomand The Proposal.

| Alexandru0007 a răspuns:

Puteti asculta muzica.sa va jucati un joc ceva pe calculator si cine are un scor mai mare.sa vedeti un film

| Peaches a răspuns:

Cel mai la indemana sunt filmele. Dar ati putea juca table sau sah sau ati putea gati ceva impreuna.Va puteti juca la calculator sau... puteti reveni la filme!

| rabbit2014 a răspuns:

Un film de comedie sau de dragoste, va uitati pe youtube la melodii, gasiti jocuri carti, intreceri la cine sta mai mult in cap in maine, provocari

| MrsSunshine a răspuns:

Puteti face o prajitura/clatite, sau va uitati la un film si mancati popcorn.