| MsLady a întrebat:

Imi puteti da niste anime-uri gen : un baiat rau si pervers care incepe sa placa o fata etc. [ baiatul sa fie dragut puppy dog eyes ]
Inafara de : Shogu Chara, Kaichow wa maid-sama, Special A, Bokura ga ita, Kaze no stigma pentru ca le-am vazut.
Funda :* :*.

8 răspunsuri:
| PlasticMoon a răspuns:

Lovely Complex e cel mai bun anime ever dar are numai 24 de ep crying e foarte frumos razi de mori si poate te regasesti in poveste happy

| MsLady explică (pentru PlasticMoon):

L-am vazut laughing).

| Cristina2799 a răspuns (pentru PlasticMoon):

E intreg? :3

| Cristina2799 a răspuns (pentru PlasticMoon):

Itazura na kiss. e amuzant si chiar dragut. numai ca fata se indragosteste de baiat la inceput si el nu o baga in seama. la inceput o sa ti se para plictisitor dar devine superbbatting eyelashes

| PrintesaTsubaki姫椿 a răspuns:

Nodame Cantabile

| Izaya112 a răspuns:

Ano Natsu de Matteru
Baka to Test to Shoukanjuu
Dn Angel
Ergo Proxy

| Ion_Andreea_1977 a răspuns:

Stiu ca iti raspund de abia dupa un an, dar acum am terminat un anime genial si superb in care contine ceea ce doresti tu. Acesta este Zero no tsukaima. Are 4 sezoane, actiunea este una intriganta, contine romanta, gelozie, vraji cu apa pamantul focul si aerul + inca o putere noua, care te voi lasa sa descoperi singura. Ti-l recomand cu toata inima :X :*