| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa-i daruiesc lui de ziua indragostitilor?

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Cred ca nu trebuie sa-i daruiesti ceva.Are deja tot ce conteaza: iubirea si atentia ta. Parerea mea e ca aceasta "sarbatoare" e degeaba. Dar daca vrei sa o sarbatoresti, o zi impreuna. de la A la Z, facand tot ce va place. Mergeti la film sau plimbati-va, gatiti impreuna sau mergeti sa mancati undeva. Astea raman cu adevarat in sufletul lui, nu lucrurile materiale

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Un pupic

| AtateaConditii a răspuns:

UN parfum, un ceas, o floarelaughing, un deodorant daca transpira mult, o intalnire sau chiar pe tinehappy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un ceas de mana sau un lantisor cu initialele voastre, el sa o poarte pe a ta si tu pe a lui :-)

| blueheart a răspuns:

O zi de neuitat. happy

| JulyStorm a răspuns:

Daca sunteti de mult timp impreuna si sunteti majori, poti indrazni sa ii cumperi o lenjerie sexy sau o pereche de catuse pufoase.
Daca nu... ii poti cumpara ceva dragut, simbolic: un buchet de flori, o rama foto in care sa pui o poza frumoasa cu voi, bilete la un film pentru care vrea sa il vada, o carte daca obisnuieste sa citeasca, sau ii poti imprima o pernuta, o cana, un tricou... ceva dragut cu un mesaj original.

| greenwave666 a răspuns:

Un ceas de mana, ceva accesoriu pentru gat, mana! o carte! depinde si ce fel de persoana ewinking! funda? big grin

| MiruuuDeea a răspuns:

Buna! Un ceas de mana, o sampanie, un parfum.

| Iorgovan_Adelina_1998 a răspuns:

Cel mai frumos lucu pe care il poti darui este dragostea ta
acesta e un cadou frumos sau unh parfum dg

| Miu_Madalin_1997 a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai frumos cadou pentru un baiat ar fi sa petreci ziua cu el impreuna, sa va plimbati, sa il resfeti putin.