| Katlynn1m a întrebat:

Vreau sa ma ajutati, va rog si cit mai urgent!
Ce as putea sa-i daruiesc prietenului meu de ziua indragostitilor?
Ajutati-ma va rog:*

Răspuns Câştigător
| Roxanna112345 a răspuns:

Ai putea sa-i dai :
-un parfum
-o esarfa
-un tablou
-un tricou cu un mesaj personalizat
-un ceas
:*Succes!

2 răspunsuri:
| Iuliiaa a răspuns:

Un tablou cu poze cu voi si un tricou/esarfa/parfum/camasa/butoni/sticla de whiskey. sau chiar o sticla de sampanie pe care sa o savurati impreuna happy

| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

Sincer,nu ii daruii nimic, lasa-l sa vezi cum va reactiona, te iubeste oare cu adevarat, sau este un materialist?
sau varianta funny: sunteti amandoi virgini, ei bine daruieste-te in totalitate lui happy!
varianta clasica cu raspuns:" Iubitule nu trebuie sa existe o zi anume ca sa iti fac cadouri pentru a-ti demonstra ca te iubesc"
Hai ca iti place!