| Ciprian964335345 a întrebat:

Ce prefera fetele? Un baiat care este inteligent,glumet stie sa se poarte cu ele dar cu un aspect fizic nu prea bun sau un baiat frumos, atragator dar care nu stie sa se poarte cu ele?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia frumosi care sant golani si le bat, sau aia urati care le ofera bani si le scoate in oras. Cine e cuminte nu are parte de o fata serioasa tot de panarame se loveste

| SomeRomanianGuy a răspuns (pentru mgtow):

Asta poti s-o mai spui o data happy

| mgtow a răspuns (pentru SomeRomanianGuy):

Toate-s la fel

| RAY a răspuns:

Ciprian cred ca in viata totul se rezuma la banii, comportamant de badboy adica de barbat ca asta e asa zisul badboy un mascul adevarat nu trebuie sa fi chiar alfa e destul sa ai tupeu, smecher in sens bun sa stti sa te descurci in viata sa stii sa vorbesti etc o fata cu minte care are faceultate si vrea ceva nu o sa aleaga un sarantoc, fizicul conteaza cand vrei o aventura sa stii, relatia tine mai mult de comportamant, aspect fianciar

| neutrino a răspuns:

Sunt destui baieti care sunt si inteligenti, si frumusei si cu ceva bani in buzunare. Pe acestia ii prefera fetele frumusele si istete. Restul baietilor trebuie sa-si caute partenere pe masura calitatilor lor.

| OldSoul a răspuns:

In mod normal vor alege a 2-a varianta, tu cand mergi pe strada ce vezi la oameni? Ca sunt inteligent, glumesti, gentleman-i? Nu le vezi aspectul.
Si un motiv in plus, nu observi cate cazuri de sinucidere sunt datorita unuor relati "gresite"...

| Doub a răspuns:

Contează cât "nu prea bun".

| Mayar a răspuns:

Depinde. Daca primul baiat e macar prezentabil sau nu. Daca are,spre exemplu o tona, chiar nu mi-ar surade ideea. Insa de e prezentabil,atunci da,daca nu -atunci niciunul. big grin
Dar majoritatea fetelor sunt proaste,asta e adevarul si cauta 'baieti rai' pe care spera in uimitoarea lor prostie ca ii pot schimba sa le iubeasca asa cum trebuie,sa fie delicati,sa nu le insele,etc - deci practic un om total diferit. Si sa il faci pe unul sa nu mai gesticuleze ca nebunul in orice circumstante e greu, dapoi un alt om! Daca parintii nu l-au putut schimba sau 'modela' cum au vrut cand era copil, acum cand e deja format mai ai au vreo sansa! Si apoi, in continua lor idiotenie, aleg pe acei 'baieti rai' si tot ele se plang cum ca - culmea! Nu s-au schimbat! Ci le inseala si le bat. Ce surprinzator!
Iar cele smechere, moarte dupa bani, viclene si egoiste ii ochesc pe astia ca lumea si ii manipuleaza cum vor pentru propriul interes. Iar in timp, ele o sa se poarte tot mai urat cu acestia, o sa ii exploateze si ei nu o sa mai reziste psihic, dar asta chiar spre 40-50 de ani, nu acuma.
Iar fetele ca lumea care vor baieti ca lumea sunt doar 1% -5% Asta e adevarul!
Personal, nu imi plac cei infoiati in pene cu fizicul lor care sunt si afemeiati, din moment ce mereu is femeile pe ei, nici nu au cum altfel sa fie. Sunt aroganti si uneori chiar au fata care cere pumni, cum s-ar zice.
Dar asta sunt eu.....nu inseamna ca toate gandesc asa. Oricum, cu putin exercitiu, si primul baiat ar putea in scurt timp sa aiba o parere buna despre aspectul lui. La varsta asta odata te rezolvi la aspect, nu ii un colt de tara.

| LaughingKarima a răspuns:

Nu stiu de alte fete dar mie imi surade primul tip de baieti.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Eu prefer primul tip. Să știi că degeaba ești frumos dacă ești prost. Fiecare cu gusturile ei acum.
O zi plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima variantă.

| Satango a răspuns:

Depinde de fată. happy

| Cristinaaa57 a răspuns:

Sa fim sinceri, adevarul e ca fetele si baietii se uita prima data la aspect ...prima data e atractia si dupa restul, totusi acel baiat poate sa fie cel mai frumos si sa aiba un character de tot r***ul, degeaba.

| SomeRomanianGuy a răspuns:

Mai pune o varianta: "oricum ar fi, portofelul sa fie cat mai plin" happy

| AnastasiaKatelimov a răspuns:

Ca un iubit nu prefer prima variantă, e ceva între. Ca un foarte bun amic prima variantă e cea mai buna. Adică dacă nu arăta chiar bine și totusi îți plătește masă, n-ai ce-ti face, eu nu l-as alege sincer laughing Aspectul fizic contează, doar în proporție de 25%. Restul depinde numai de el cum se comporta.

| Pufosenia98 a răspuns:

Fetele prefera sa fie singure.

| Danalina a răspuns:

Fetele prefera un baiat care este inteligent, glumet, frumos, atragator care stie cum sa se poarte cu ele.

| NlKl a răspuns:

Eu prefer prima varianta: "Un baiat inteligent, glumet care stie sa se poarte cu ele dar cu un aspect fizic nu prea bun"
Pentru ca atunci cand are celelalte calitati, frumusetea este doar ceva nesemnificativ.