| Hazard_7428 a întrebat:

Ce reprezinta pentru voi succesul?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Rezultatul perseverenţei.

7 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Ceva de bine?

| whatevernvm a răspuns:

Ceva imposibil.

| andrrei08 a răspuns:

Succesul e relativ de la om la om. Pentru unii succesul inseamna bani, pentru altii inseamna liniste si normalitate. Adevarul e undeva la mijloc big grin pentru mine succes inseamna bani suficienti cat sa am liniste si sa nu depind de altcineva happy

| Stefania_3298 a răspuns:

Rezultat favorabil, pozitiv (al unei acțiuni); reușită, izbândă. A dori sau a ura (cuiva) succes = a-i dori (cuiva) noroc într-o întreprindere. Primire bună, favorabilă, cu răsunet, pe care o face publicul unei opere literare, unui spectacol etc.

| Fairy_6262 a răspuns:

Munca de a ajunge sus.

| Robert_6755 a răspuns:

O casa, o masina si o sotie frumoasa, 2 copii, niste bani in banca. Cam atat! day dreaming

| RGK a răspuns:

Totul^^