| ArisTOTelx a întrebat:

Cum vedeti voi succesul?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa te minti ca viata are un scop, sens sa muncesti cat sa strangi pentru 10 vieti,sa iubesti banul,sa iti fie dumnezeul zilelor tale,omul este cel mai tampit,prost animal din regnul animal, eu vad alcumva asa zis succes cand ai parte de iubire, sanatate, liniste, pace

| Andreeush a răspuns:

Asta depinde în funcție de ce îți dorești.

| Mayar a răspuns:

Viata mea pe acest pamant sa conteze, sa nu fie la fel lumea cu mine sau fara mine. Sa reusesc sa schimb intr-o oarecare masura, sa influentez lumea.

| Mircea08 a răspuns:

Succesul il atingi atunci cand ai multumire sufleteasca. Chiar daca atingi un tel pe care tu ti-ai propus sa il atingi, si dupa ce l-ai atins imediat iti propui un alt tel, inseamna ca nu esti multumit numai cu ce ai facut si vrei mai mult, iar asta nu poate fi vorba de un succes.