| Stef126 a întrebat:

Ce sa fac? Cred ca sunt indragostit de cea mai buna prietena, dar ea este in alt oras, la facultate. Puteti sa-mi dati un sfat?

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

In primul rand inveti,ca sa fii si tu la facultate,in orasul unde este si ea. Pana atunci,poti sa-i scrii frumos,un email,sau ce vrei tu,in care sa-i explici ca sentimentele tale de prietenie s-au transformat,in dragoste. Spune-i ca te-ai apucat de invatat pentru a fi alaturi de ea,si alte chestii pe care le simti pentru ea. Fiind o fata educata,iti va raspunde cu siguranta, sper eu, pozitiv.

5 răspunsuri:
| cuore a răspuns:

Un email frumos de ziua femeii.

| Johnny_3797 a răspuns:

Spune-i ce simti si intrebo daca si ea simte la fel daca nu atunci fa orice doar ca sa fiti prieteni.

| Johnny_3797 a răspuns:

NU ai ce face.Tu o iubesti da atunci incerca ca totuna daca nu vei fi cu ea tu tot timpul te vei gindi la ea si nu vei putea fi cu altcineva asa ca mai bine sa o pierzi decit sa te pierzi pe tine insuti. Sper ca ai inteles

| SebySZ a răspuns:

Trimitei mesaje ca iti este dor de ea...

| Stef126 explică:

Chestia este ca, nu prea stiu cum sa-i spun.Mi-e frica sa nu se raceasca relatia dintre noi dupa asta.