| Andy04 a întrebat:

Auziti, puteti sa-mi dati si mie un sfat cum sa-mi fac o prietena?

Răspuns Câştigător
| Cristiano13 a răspuns:

Daca ex iti place de cineva (o fata) mergi la ea vb cu ea o mai faci sa rada fi dragut cu ea si daca ii va placea si ei de tine e ok daca nu mergi la alta chiar imi aduci si mie aminte chiar azi pe data de 4. 01. 2011 mi-am facut prima prietena si am primit primul meu sarut(mozol) daca sti ce inseamna si o sati mearga daca asculti sfatul meu cel putin pe prietena mea asa am cunoscut-o! BAFTA!

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cauta o tipa, fii dragut cu ea thinking Ar cam trebui sa gasesti persoana potrivita.

| ChRoM a răspuns:

Te duci la ea sau la cineva care o cunoaste si persoana aia care o intreba pe ea sa o cunosti si tu ii ceri id'ul... vorbe vorbe... ii spui sa iesiti odata sa va plimbati nu stiu ce si cand o duci acasa ii spui stau un pic te uiti la ea si o saruti daca nu iti trage vreo palma e a ta big grinwinking

| Bloodytail a răspuns:

Fa un sport, construieste un stil de viata sanatos si invata big grin
fetele vin de la sine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-mi fac o pritetena da nu gasesclaughing

| Karina_2093 a răspuns:

Daca iti place o fata vb cu ea fa-o sa te considere un bun prieten apoi filtreazza cu ea si restul vine de la sine