| Melyssuka a întrebat:

Ce sa fac daca imi place un baiat , iar el nu ma place?sad si vreau sa ma combin cu el? Funda urgent!

Răspuns Câştigător
| nuby a răspuns:

Fal sa te placa.incearca sa vorbesti cu el pe mess si sa ii dai web iar tu inainte sa ii dai web te aranjezi si vorbiti mult.Acum este foarte bine sa ai langa tine un amic(baiat)care sa te ajute in situatii de genu. Daca ai un amic spune-i ca il placi pe baiatul respectiv iar el te va ajuta.asa am procedat eu si acum amandoi ne placem. Daca o sa stii sigur ca si el te place poti sa il intrebi ata in ata daca te place si apoi poate pe mess daca vrea sa fie cu tine

13 răspunsuri:
| IubesteEa a răspuns:

Sa vorbesti cu el ori afara ori la scoala sa devii prietena lui cea mai buna asa ajungi la inima lui ajutandu-l cu toate problemele pe care le are si daca ii zici ce simti pentru el poate o sa fiti impreuna daca zice ca sentimentul nu e acelasi il lasi in pace, dar tot prietena lui sa ramai nimic nu e mai frumos decat prietenia stiu ce spun pentru ca eu am fost cu cel mai bun prieten si acum nu mai suntem nici impreuna, nici amici doar 2 persoane,, necunoscute,, ceea ce e greu si nu vreau sa treci prin asta si daca nu te place asta e mai sunt baieti poate unul care sa te iubeasca cu adevarat sau sa iti fie alesul cine stie...dar tu trebuie sa fi mereu optimista da? oricum dragostea cu sila nu se poate dar daca chiar ti asa mult la el eu iti urez muult succes :*:* funda?

| hummer24 a răspuns:

Cati ani ai tu ? dar el ?

| crynys a răspuns:

Dragoste cu sila nu se prea poate combinate cu cineva care te place nu iti mai pierde timpul aiurea

| tweety08 a răspuns:

1 nu incerca sa te il faci sa te placa pentru ca toate cele tehnici is atat doar tehnici, nu esti tu, nu-i personalitatea ta! 2 spune-i ce simti si vezi poate si el te place si tu nu sti. iar daca te refuza nu-i nimica remaneti macar prieteni! o sa intalnesti altii!

| Jacquelinor a răspuns:

Vorbește cât mai mult cu el, când ai ocazia și alege-ți cuvintele cu atenție. Ești unică și specială. Fă-l să vadă asta. Arată-i calitățile tale psihice, dar și fizice. Înnebunește-l. Arată-i că nu ești ca oricare altă fată și că nici el ca oricare alt băiat, pentru tine.

| NemNUZ a răspuns:

Pai incearca tot felul de,, tehnicii,, dar daca nu te place las-o balta sunt 3 miliarde de baieti pe pamant

| Barbiiiiie a răspuns:

Vorbeste cu el,spune-i ce simti,spune-i ca il placi. Poate asa el va intelege ce simti pentru el,oricum daca el nu o sa vrea nu renuntawinking, sunt baieti... Sper ca te-am ajutat, funda:*?

| CristianoRonaldo22 a răspuns:

Nu poti face un baiat sa iubeasca cu forta.Sunt miliarde de baieti pe pamantul asta.Sigur o sa il gasesti pe cel potrivit.

| Nguebane_Elena_1969 a răspuns:

Hummer esti cam prost.dae pe langa el

| Anyskaaaa a răspuns:

Salut.Cine ar putea sa stie mai bine decat tine? fii curajoasa, spune-i ca tu il vezi mai mult ca un prieten. Daca te v-a refuza, nu te intrista, priveste inainte si nicioadata in urma.Succes!

| dianee123 a răspuns:

Il iei undeva unde nu e nimeni si il intrebi daca te place daca raspunsul lui e "nu" ii zici ca un prieten de al tau a zis ca te place si ai vrut sa stii adevarul sau poti sa ii spui unei fete sau unui baiat care vb cel mai mult cu el si care sa te intelegi si tu bine cu el/ea si o/il pui sa il intrebe daca il atragi intr-un anumit fel.Eu asa am incercat si a mers! Daca rasp lui e nu Melyssuka sunt o gramada de baieti pe planeta! Iti urez succes!

| Loveyou10 a răspuns:

Fate cat mai frumoasa, arata-i prin gesturi si vorbe(dar nu exagerate)ce simti pentru el.Fa-l sa te placa!