| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata foarte frumoasa dar ei ii place de alt baiat care nici nu o place.Eu vreau sa ma combin cu ea dar cand au intrebat-o colegii daca vrea a zis ca nu. Ce sa fac? P. S:VREAUS A MA COMBIN NEAPARAT CU EA si fara raspunsuri cu mistouri va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Isabellaღ a răspuns:

In primul rand relaxeaza-te! Tu trebuie sa o cuceresti! Sa ii arati ca merita sa fie cu tine! Nu sari pe ea toata ziua ca sa creada ca esti moart dupa ea.Incearca sa vorbesti tu cu ea, cand suntei doar voi doi.Si daca nu vrea las-o un timp fara sa o mai bagi prea mult inseama.Dar oricum sper sa mearga din prima! Succes! Si curaj, fetelor le plac baietii curajosi!winking

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Invit-o la intalnirewinkingsi vezi pe parcurs daca e fraiera, ignoro, ai sa vezi k se intoarce la u bunoculelove struck

| Ariciu24 a răspuns:

Intreab-o tu fata in fata intre 4 ochii nu pune colegi duo intr-un loc mai retrras spune-i ce simti pentru ea si intreab-o daca ar vrea sa fie pr/iubita tawinking Mult Bafta big grin

| Ariciu24 a răspuns:

Pai daca fata a venit si tu ai fugit de ea normal ca te considera prost, incearca din nou frate daca nu risti nu castigi si asa viata-i scurta incearca, nu te omoara nimeni

| player_2973 a răspuns:

Faza e ca am chemat-o in curtea scolii si nu am mai avut curaj cand am vazut-o venind spre mine si am fugit in clasa si mi-am bagat cosu cu lapte si corn in cap si mi-a zis ca sunt nesi si prost si nu prea ma mai baga in seama decat imi da salutcrying ma simt un prost.