| darsia88 a întrebat:

Ce sa fac sa slabesk? ajutati-ma va rog.

5 răspunsuri:
| ことみ a răspuns:

Pai. Pentru inceput nu ar trebui sa mananci deloc dulce. O bucata de ciocolata ingrasa mai mult decat o bucata de mancare. Ar trebui sa eviti painea, sarea si zaharul si sa faci miscare. Cel mai bine e dimineata si seara, dar si intimpul zilei. Cam atat stiu eu...

| alinuu_5268 a răspuns:

Cat mai multa miscare si evita sa mananci dupa ora 18

| iki34 a răspuns:

Pai mananca sanatos! asta e cel mai important lucru.si fa miscare.
mananca dimineata si fa'ti un regim care sa te avantajeze.nu consuma prea multe calorii.
si fii fericita.supararea face omul sa se ingrase, dar si sa slabeasca
sper ca te'am ajutat.

| flo_1339 a răspuns:

Fructe,legume,macare sanatoasa, sport si multa apabig grin