| bubuheartsthill a întrebat:

Bwna TPU love struck vreau sa slabesk si nu stiu cum crying ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Nu mai manca paine un timp deloc. Iti spun din propria experienta. Nu am mai mancat nimic dupa ora 5...6 seara! si renunta la PAINE sad

| bubuheartsthill explică (pentru LaLaLaLoveAlex):

Mersi ft mult asa o sa fac kiss

2 răspunsuri:
| Bunicul62 a răspuns:

Fata mosului scoti vointa din frigiderul plin de calorii.Calculezi indicele de greutate il gasesti pe net. Daca se zbirleste parul pe tine nu este a buna este jale si 1)renunti la piine 2)verdeturi cit cuprinde inclusiv salata de varza dulce la greu.brinza lapte, NU iaurturi colorate. Carne 200 -400 gr peste /saptamana. Porc, gaini de market pe carnea lor sa nu pui gura.Sunt haraniti si cu hormoni de crestere. Fructe cit cuprinde din piata romanesti.Ikg de grasime de pe corp 7000kcal un soldat consuma 2500-3000 Kcal, Mergi fa sport miscare in aer liber fara cola si fast numai mincare fiarta si cruda.