| SoferTir a întrebat:

Ce simtiti voi cand va iarta mama?/big grin\

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Simt ca mi s-a luat o piatra de pe inima pentru ca ea nu mai este suparata pe mine, deci imi pot continua treburile de dinainte sa se supere.

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O bucurie mare, o implinire. Nu imi place sa fie suparat cineva pe mine si nici sa fiu eu suparat pe cineva. Mereu am preferat calmitatea si relatii calde cu ceilalti.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ca trebuie sa nascocesc altceva thinking

daniela
| daniela a răspuns:

Super fericita si totodata plina de umilinta

| HBK a răspuns:

Ca o sa ma ierte si a doua oara si a treia, etc.

| Bii26 a răspuns:

Dragoste fata de copil, afectiunewinking

| dyddyyyx18 a răspuns:

O stare de bucurie (care de obicei dureaza 1-2 minute, ca apoi se gaseste careva sa ma enerveze (tata/sor`mea, chiar si mama) ) straight face

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Ca se apropie alta ceartalaughing))...fiindca eu nu stiu o sg data din viata mea cand eu si cu mama sa nu fim certatehee hee), pentru mine ii ceva normal!laughing))

| Alice_6278 a răspuns:

Simt ca sunt cel mai iubit copil de pe intregul glob.asta simt eu. tu e simti?

| TzaCaNeL a răspuns:

O stare de bucurie big grin

| emanuelf a răspuns:

Ca sunt iertat, ce pot simti?

| medex3 a răspuns:

Nimic.Am ajuns sa ma cert cu mm asa de des. incat nu mai simt nimic.De obicei afectiune. Oricum mama iarta mereu propriul copil.

| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

Ca nu-i atat de nesuferita pe cat parelaughing!

big grin