| Merishoor a întrebat:

Ce va doriti de Mosi craciun?
Funda

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Puterea de a merge mai departe!
Pa, pa.

| Neimportant a răspuns:

Sănătate. Fără ea, nu poți face nimic.

| AlinaaAli a răspuns:

De data asta nu vreau sa imi aduca nimic Mos Craciun. vreau sa ii dau eu ceva, sa vina sa imi ia tot stresul asta care sta pe capul meu si sa il duca acolo departe cu el sad

| Eღilia62 a răspuns:

Esti obsedat de Mosu'?
Imi doresc sa scoti "i"-ul de la "Mosi".

| Seby80 a răspuns:

Un motocross Yamaha Yz250F :X :X

| enamel a răspuns:

Aș vrea un Sony Alpha A390. Din păcate nu intră în buget, așa că mă mulțumesc cu niște boxe pentru. laptop și un cooler. Tu ce îți dorești de Crăciun?

| MâţulMov a răspuns:

O funda de la tinehappy

| WldWld a răspuns:

Chitara bass

| blodinel a răspuns:

Un ferari deala nou un iphone4s o vila in bruxell o geanta cu banii un xbox 360 slim elite cu toate jocurile un pc de 24 gb rami si 16, 00 ghz Dorinte imposibile la varsta pe care o amlaughing
doarinta mea reala: sa moare drek toti tigani astea infecti care is prostide put am 4 tigani in clasa 3 dintre ei nu stiu nici tabla inmultirii si sunt clasa a 6 a vai samar si vin cu cate 5 6 milioane la sciaka asa ca huo mutiti mai repede pana de ajun

| nbghgkj a răspuns:

Un telefon nou big grin vrei sa mi-l faci cadou si nu stii cum laughing)?