| Merishoor a întrebat:

Ce va doriti de mosi craciun?

7 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Sanatate si fericire.

| ellalove a răspuns:

Chiar daca acum am 15 ani si cand ma gandesc ca acum 10 ani credeam in MOS CRACIUN sigh mi`e dor sa cred din nou si sa nu aflu niciodata adevarustraight face ce bine era cand totul era un mister si era mai bine cand eram mai micaasigh acum de la MOS CRACIUN mi-as dori sanatate pentru toata familia si clipe fericite alaturi de ei si pentru mine in mod special as mai vrea doar o azi sa mai traiesc din cate am trait cand eram copil si acum numai traiescstraight face Doar atat! Craciunul este magic decii poti iti dori oriceelove struck

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Jocul Micul Gradinar multe dulciuri, o pereche de pijamale si o carte despre animale.Tuu?

| fdhgcvnb a răspuns:

Chitaraa! O.OAm gasit si marca,si magazinul, tot! Tot ce mai ramane de facut este sa astept finantarea, ca eu sunt in lipsa de fonduri momentan.

| fdhgcvnb a răspuns:

Pentru cei ce spuneti,,sanatate, fericire,, chestii de genul acesta-nu puteti[putem, pentru ca toti ne dorim]primi lucrurile respective de la parinti.De ce credeti ca a si scris,, mos[i],,? happy

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Sa imi intalnesc iubirea vietii.
Dar daca e ceva de la parinti sau stii la ce ma refer o vesta tare gri k ne cere la scoala sau o haina cool.
Dar thu?

| andreyboss a răspuns:

Ce intrebare aiurea. nimic sanatate asta trebuie