| MisSXDyOu a întrebat:

Ceau TPU! Va rog dati-mi si mie niste statusuri de dragoste pentru elbig grin Va rog! Cele mai frumoase primesc fundabig grin

4 răspunsuri:
| Biiiancaaaaaa a răspuns:

Pentru mine esti cea mai confortabila, frumoasa si sexy haina. Te-as purta mereu mulat pe pielea mea si nu te-as mai da jos. Esti cel mai senzual parfum si mi-as mangaia pielea cu tine. Esti cea mai fina bautura si cel mai picant condiment. Esti o secunda ce imi construieste viata. Esti departe... esti drumul pana la mine; esti cerul ce ne uneste. Esti buzele pe care mi le umezesc.E sti visul si realitatea mea. Esti mainile ce ma imbraca si ma dezbraca, ochii ce ma privesc in oglinda, inima ce bate pentru a putea trai. Esti fiecare persoana pe care o intalnesc si esti unic. Esti melodia mea preferata si cartea din care am invatat cel mai mult. Esti rugaciunea mea. Esti iubitul meu si sper sa ma consideri iubita ta. Esti blestemul si norocul meu. Esti lacrimi, zambet, succese. Esti o veste buna. Esti aproape trei ani din viata mea. Te iubesc!

Candva, nu stiam ce inseamna Mos Craciun. Cand am crescut mai maricica, mi-am dat seama ca Mosul este acel personaj care aduce in fiecare an daruri copiilor cuminti. Astazi, sunt o femeie matura, dar il astept inca pe Mos cu aceeasi nerabdare. Si acesta nu intarzie sa vina, dar, pentru ca sunt cuminte, "Mosul" meu vine zi de zi. Si acesta esti tu, dragul meu sot, care imbatranesti alaturi de mine si de copii, an de an, luna de luna, zi de zi. Si de fiecare data ne aduci lumina in suflete, iubire si pace. Te iubesc, dragul meu!

Ai aparut in viata mea ca o calda adiere de vara! Acum esti captiv in inima mea si nu am de gand sa-ti mai dau drumul vreodata! Mi-ai indeplinit cele mai arzatoare dorinte, mi-ai alungat singuratea si tristetea si mi-ai adus ce e mai frumos si mai pur pe pamant: IUBIREA ADEVARATA.

Simt ca nu-mi ajung zilele care mi-au ramas sa-i multumesc lui Dumnezeu ca mi te-a scos in cale! Esti cea mai frumoasa minune din viata mea, te iubesc cu toata fiinta mea si simt cum ma pierd, cum tresar cand ma gandesc la tine!

Stiu ca o sa ne juram cat de curand iubirea in fata altarului si vom fi impreuna "pana ce moartea ne va desparti"!

Te iubesc! Te iubesc! Te iubesc... si o sa ti-o repet la infinit...

In urma unui studiu s-a demonstrat ca pentru a fi fericite pisicutele trebuie sa fie alintate cel putin 2 ore pe zi, pupate de cel putin 20 de ori pe zi si mangaiate cel putin o data pe ora... Miaaauuu...

| MisSXDyOu explică (pentru Biiiancaaaaaa):

Mersi! Sunt superbehappy Esti o dulce :*

| Abrudan2 a răspuns:

Hey cu totii stim ca iubirea e un sentiment permanent sau nu! O iubire
eterna e o iubire triumfatoare.

Astazi nu-mi pot imagina, sa fie in locul tau altcineva! love struck

Da, mi-e dor de el, dar niciodată nu o să recunosc!

Şi-acum îmi spui; "Ce se-ntamplă, micuţo, cu noi? Plini de iubire cândva, acum atât de goi" oh go on
Siiii... Poate e devarat, nu te-a iubit doar s`a jucat`!straight face

Iubesc să ascult minciuni, când ştiu adevărul. happy

A fost odata, asta nu inseamna ca va fi mereu. :*

Da, asa e... te iubea. straight face, Si tuu?! ti-ai batut joc de ea.oh go on!

Mereu va exista persoana aceea pe care ai plăcut-o din primul moment în care ai văzut-o.

îl iubeam..sau cel puţin, aşa credeam.

If I know what love is, it is because of you♥!

Priveste-ma in ochi si te rog nu mai minti, de ce m-ai ranit daca stiai ca nu ma poti iubi?

Am sufletul mai fragil de când îl am pe el.

Am zis că am trecut peste. Dar, de fiecare dată când îmi vibrează telefonul.îmi doresc să fii tu.

Ceea ce nu apreciezi, pierzi! Şi ce pierzi, apreciază altul de două ori mai

Şi totul începe cu un :" Bună "! Apoi intervin sentimente, intervin cuvintele :" Te iubesc "! Apoi apare dezamăgirea, minciuni, trădări etc. Şi se termină cu un : "Hai pa"!

♥♥♥♥

El: « Pot sa-ti marturisesc ceva? »
Ea: « Da, bineinteles! ^^ »
El: « Ai cel mai frumos zambet pe care l-am vazut vreodata. blushing»
Ea: « Oh. Multumesc! Pot sa-ti marturisesc si eu ceva? »
El: « Da. »
Ea: « Acest zambet imi apare doar cand tu esti langa mine. ♥ »

El; Vreau sa te sarut.smug
Ea; Uite ca eu nu vreau.
El; Nici macar nu stii ce ti-am spus.
Ea; Ba da, stiu.
El; Ce?
Ea; "VReau sa te sarut."
El; Bine, daca tot insisti!

puppy dog eyes

El; Vreau sa te sarut.smug
Ea; Uite ca eu nu vreau.
El; Nici macar nu stii ce ti-am spus.
Ea; Ba da, stiu.
El; Ce?
Ea; "VReau sa te sarut."
El; Bine, daca tot insisti!

puppy dog eyes

Sper sa-ti placa :*!