| Byannkax3 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de dragoste pentru el. Cele mai frumoase si cele mai multe primesc funda! Multumesc!

2 răspunsuri:
| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| Robbu a răspuns:

Buna,am cateva care sper sa te ajute happy

-Mi-ai dat lumea peste cap; X

-Da'mi voie sa ma prezint : Eu sunt FOSTA, NOUA si VIITOAREA lui iubita!

-Esti locu'n care intotdeauna m-am intors • Tu ma aduci la normal cand sunt intoarsa pe dos

-Te iutsi ´ La mine Sii nutsi vne s crezi Că o Pustoaică Ca mine Te-a facut ´ să Iubestii!

-Si chiar daca n`am fost prima. stii si tu, sunt singura care conteaza!

-lasa lumea sa zica ce vrea...nu mai crede asculta-ti inima.Stii prea bine: numai tie ti.as da jumatate din perna meabatting eyelashes

-Vreau sa stau. sa ne uitam la stele asa cum faceam mereu. sa ne amintim ca undeva acolo vom fi la bine si la greu love struck

-Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu!

-O sa te scuze daca estiprea insistent.Ea este un drog si u esti dependent!

-Tu reusesti sa ma tii pe picioare! Ma faci sa ma ridic de jos.Chiar daca ma doare!

-Te'ai întrebat vreodată câte ai putea să pierzi. dacă m'ai da la o parte şi n'ai să mă mai vezi?

-Mi-e greu sa vorbesc de tine la trecut,
oricat de mult rau mi-ai facut, nu pot sa uit

-Cu pielea ei bronzata pune pasiune Vorbeste urat, dar face numai lucruri bunelove struck

-Toate se schimbă şi totu` trece. ţi`a spus că nu mai poate. n`o lăsa să plece!

-Daaa … vrei, vrei … da` tati nu te lasa sa ma ieibatting eyelashes

-doar impreuna invatam,
Sa iubim, sa ajutam, sa uitam, sa iertam

-Toate te vor macar o noapte. Da n-ai timp d vagaboante [-x! Le vrajesti. Le zapacesti. Le dai idei. Le dai sperante. Da cand vine vorba de iubireee`. Le zici ca ma ai pe Mineee`!

-A trecut mult timp NOI doi ne-am schimbat. Toth ce`a fost frumosh NOI n-am uitat. Deshi au fost piedici NOI am rezistath. Cu tine niciodata n`am tzinuth capul aplecath

-Stii ca ti-am spus de 1000 de ori:"Cu un zambet ma ridici la nori:X

-Sunt un om simplu, mai simplu decât tine, genu de persoană care vrea atât de multe si obtzine!

Pa'pa:*