| Isabelle_8419 a întrebat:

Cel ma dragut nume de baiat?(din orice limba) Funda:*

Răspuns Câştigător
| shtephie a răspuns:

Stefan, Darius, Iustin, David, Mihai(Michael), Razvan, Eduard, Roland

19 răspunsuri:
| bobby_7474 a răspuns:

Cel mai frumos nume pentru mine este a nepotelului meu pe care il cheama Patrick-Victor, iar a fiului meu Mihai-Eugen

| didiDia a răspuns:

Adrian, Valentin, Daniel, Alin, Sebastian(dar pe primul loc e Adrian pentru mine)

| KaterinaPetrova a răspuns:

Mie imi plc f mult BRIAN.imi place cum se pronunta si nu stiu.imi place:X:X::X:X:X...winking

| Melody a răspuns:

Eric

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Alejandro,Mihai,Mike...

| loredana_4897 a răspuns:

Cristi sau marian

| Andreea_8014 a răspuns:

Andrei.

| dende95 a răspuns:

Adamura suji ****

| Alexandra260 a răspuns:

Mie imi place Nicolas, Eduard si Sebastianhappy

| Diana6185 a răspuns:

David smug

| Metallicaaaa a răspuns:

Florinsky?

| deiutaza45 a răspuns:

Pai iti dau mai multe nikolas sahsa lucas astea mi le plac mie funda?

| Ionela256 a răspuns:

Iti dau cinci exemple:Nikolas,Darius,Lucas,Fabian, Andrei.
Cel mai dragut care mi se pare mie, Nikolas(prescurtare:Niki). Funditahappy?"?

| andrei88u a răspuns:

Andrei, Cristian, David ...In general merge orice atasat la Andrei (nu o spun din narcisism big grin) si suna foarte frumos

| ammy12 a răspuns:

Pai!:X Mie imi place Mario,Albert, Stefano, Gabrielle! Cam astea imi plac...big grin

| Cristi_9547 a răspuns:

Sunt multe dragute eu as zice Rbert sau Alex

| robi_4834 a răspuns:

Robi

| Dennis123 a răspuns:

Antonio; Cristiano