| Celdrept a întrebat:

Cine e din Timișoara se plictisește și ar vrea sa iasă la o bere sau suc?

24 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ray ar putea sa vina!
legenda spune ca inca cauta gagici pe tpu...si in 2045

| J0B0MAT a răspuns:

Tipa aia care căuta pe cineva care știe pe altcineva din Tm ar putea să vină.

| Celdrept explică (pentru J0B0MAT):

laughing cred că și în 2030 continua cu aceleași întrebări
Din Dudești noi parca nu Tm
Troll-ii postează numai întrebări tâmpe când se plictisesc.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Celdrept):

Am învățat o nouă localitate cu ocazia asta, din nefericire.

| carevaescu a răspuns (pentru Celdrept):

Pare că te plictisești și tu laughing
Ți aș recomanda să găsești pe net grupuri de socializare. Cred că pe Facebook sunt destule. Mai ai și meetup, couchsurfing, din astea

| Celdrept explică (pentru carevaescu):

Macar eu sunt interesat sa cunosc oameni noi fata de alții și altele care sunt speriați/speriate de bombe.
Poate la sala o să îmi fac

| carevaescu a răspuns (pentru Celdrept):

În principiu poți să ți faci prieteni oriunde dacă ai suficient de încredere în tine să i abordezi. Pe lângă asta îți mai trebuie și o etichetă socială impecabilă

| Celdrept explică (pentru carevaescu):

Nu e cazul la mine, am multe chestii care mă trag in jos din trecut.
Ai dreptate.

| carevaescu a răspuns (pentru Celdrept):

Eu îți pot spune că poți depăși trecutul. Nu va fi ușor și probabil va dura ceva timp dar atâta timp cât ai ambiție vei reuși

| Celdrept explică (pentru carevaescu):

Eu da, alții nu! Sunt denigrat pentru unele chestii ce le-am făcut in trecut de multi, cu altceva nu au cu ce sa mă atace, sunt destui hateri care îmi pun bete in roate, singura chestie ar fi sa mă mut.

| carevaescu a răspuns (pentru Celdrept):

Păi am pornit de la permisa că vrei să cunoști oameni noi, așa că cei din trecut sunt irelevanți. Într adevăr poate ajuta să te muți dar nu este absolut necesar

| RaluAle00 a răspuns:

Am fost la Timișoara nu mai sunt din Timișoaralaughing

| Celdrept explică (pentru RaluAle00):

Da că parcă și veneai tu daca erai acum in Timișoara ce sa îți povesteschee hee

| RaluAle00 a răspuns (pentru Celdrept):

Eu chiar m-aș fii dus pentru un suculeț o bere ce sa mai cerwinking

| Celdrept explică (pentru RaluAle00):

Înseamnă că ești sănătoasă la cap! Respect!

| RaluAle00 a răspuns (pentru Celdrept):

Mai ales că e pe gratis ce sa mai! Dintr-o dată is sănătoasă la cap laughing

| Celdrept explică (pentru RaluAle00):

Când ești interesat sa cunoști oameni ești sănătoasă, când nu ești deloc și trăiești izolat și dezinteresat total de relațiile interumane e deja autism sau schizofrenie! Primeai mai multe chestii nu doar suc și nu mă refer la prostii.

| RaluAle00 a răspuns (pentru Celdrept):

Pari un om de treabă frate.Oricum...sa fiu serioasa acum tot nu as rata sa primesc un suculeț pe gratis și mai mă împrietenesc unu cu altul câștig amândouă

| Celdrept explică (pentru RaluAle00):

Pai te duceam și la un film îți plăteam eu biletulhee hee
De treabă ...foarte multi mă urăsc că le spun adevărul în fața,nu pot fi că ei sa bârfesc toată ziua și când mă văd cu cei pe care ii bârfesc sa rad cu ei si sa mă prefac că nu e nimic între noi! De asta sunt și solitar, când ești prea sincer ramai solitar și nu ești fals, nu joci teatru.
Am și eu defecte multe dar urăsc minciuna.
Ce să zic, nașpa că ai plecat din Tm, pari o tipă open mind.

| Simpatic a răspuns (pentru RaluAle00):

La 14 ani imi place cum gandesti dezinvolt happy sunt ironic de fel, multe dintre voi cad plasa lover boy-lor prin mintea neprihanita pe careo aveti
lover boy sunt un fel de boy sau cow boy fara cow

Copilelor sunteti un fel de lolita pentru obsedati.
Esti cam mica pentru barbati sa stii!

succesuri

| Celdrept explică (pentru Simpatic):

Atât are 14 ani? Nu știam! Pai, atunci regret că m-am băgat cu ea in seama laughing
Oricum aveam de gând să o întreb câți ani are laughing
Mă miram eu cum sa fie o tipă așa de simpatica pe TPU, aici multe ciudate și au probleme la mansarda, mă miram cum de o apărut una sănătoasă pe aici

| RaluAle00 a răspuns (pentru Simpatic):

Știu că am greșit generația ca vaisamar că fetele din ziua de azi sunt terminate rău.Dar dacă ar fi după mine eu sunt foarte deschisă. părinți mei sunt stricți.Am putini prieteni din cauza asta.Pana oameni de pe social media sunt mai faini decât cei care îi ai. Oameni cred că sunt o terminata și stau după mamă dar adevărul e că mă doare in cot ce spun ei.De mica mama mi-a spus că oamenii is răi.Dar totuși nu toți oamenii sunt așa unii merită să le dai o șansă să îi cunoștihappy

| Simpatic a răspuns (pentru RaluAle00):

Te inteleg insa mare atentie la straini pe social media cat si in realitate!

Si aici pe TPU unii scriu din puscarie altii de la spitalul de psihiatrie
toti par oameni de treaba! unii doar par!

| carevaescu a răspuns (pentru RaluAle00):

Si dumneavoastră câți ani aveți?