| anonim_4396 a întrebat:

Cine este iubitul lui demi lovato?

Răspuns Câştigător
| Teardrop:] a răspuns:

Am citit intr-o revista ca nu are nici un iubit deoarece este prea ocupata petru a avea unul.

230 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea nu are nici un iubit momentan deoarece e prea ocupata sa planga dupa joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jeo jonas dar s-au despartit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiti atenti am fost la disney stiu ce se intampla. Am stat acolo cativa ani buni pana acum cand m-am intors. O stiu pe demi. de fapt a fost ca un ghid pentru mine.Ca sa zic asa este o BIBLIOTECA PENTRU TOTI deoarece e fost cu joe jonas de ceva timP cu toate astea stiu sigur ca il inseala. Am vazut cu ochii mei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Demi Lovato este cu Orlando Blue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost cu joe...acum este singura dar am auzit zvonuri cum ca ar vrea sa se cupleze cu sterling knight...asta ar fi super, se potrivesc :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zvonurile spun ca ar fi joe jonas.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca e frumoasa si es si e cu jou pentru ca ma id ei si mia spus numele meu e laura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe
jonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba nu cred ca ar fi cu jo jonas eu zic ca e singura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E Joe Jonas.pentru ca am vazut poze cu ei si se imbratisau si cred ca ca se casatoresc. Au o vila cu doua etaje au o piscina si joe are masina si demi. daca vreti sa va informati ca sunt impreuna intrati pe [joe jonas si demi lovato]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este cody linley

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas, cred, se potrivesc de minune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este Joe Jhonas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este cu nimeni! Apropo cred ca stiati ca pe demi nu o cheama asa, nu? Numele ei real este Demetria Devonne Lovato! Si colega ei cu care lucreaza in Sonny si steluta ei norocoasa blonda acea a fost ceruta in casatorie! Stiu de unde sa ma informez cu toate noutatile!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este ca iubitul lui Demi Lovato este Joe Jonas sau Cody Linley

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul lui demi este geou din jonnas am citit int_o revista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul lui demi este geou din jonnas am citit int_o revista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate nu are nici unul cine stie? Joe nu cred ca este ca pe net scrie ca sunt prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni si iubita lui joe jonas este Camilla Belle

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul lui demi lovato este jeo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca joe jonas, deoarece cred ca il place de cand ei s-au intalnit in serial si felul in care ea il priveste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Demi lovato este cu joe jonans habar nu aveti de ei 2 :cryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cu miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Demi s-a despartit de joe
acum e cu unul mai mare ca ea cu vreo 13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas e cu alta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas este iubitul ei. si ei se vor muta. mai cititi si voi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joe jonas o are pe asley green din twilth

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubitul lui Demi Lovato este Joe Jonas!