| greyhound a întrebat:

Cine-i cocosul in familia voastra? happy

Răspuns Câştigător
| andreifals a răspuns:

Fara discutie, barbatul, adica eu! Trebuie sa precizez ca locuiesc singur big grin

15 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Secretul unei relatii este sa nu faci concursuri, sa nu faci clasamente!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În prezent nu se trăiește în viața de cuplu, cu slugăreală/inferioritate/etc!
Cum bărbatul merge la serviciu, așa și femeia, se merge pe egalitate și respect!
Pa, pa.

| greyhound explică (pentru Legiuitoarea):

Usurel, ca te-ai dus prea departe.

| irina20 a răspuns:

Cateodata mama, cateodata tata, cateodata eu big grin depinde de caz, si de discutie.

| thegatekeeper a răspuns:

Nimeni. Fiecare isi vede de treaba lui, fara sa implice pe altcineva, de obicei, iar cand apare ceva mai important, ne consultam pentru a lua o decizie, insa de obicei, toata lumea e multumita (ma rog, toti 3, fiindca sunt singura la parinti).

| h3r a răspuns:

Haha, n-am coteț!

| Morphines a răspuns:

Intrebarea asta este +18 tongue

| papusica987 a răspuns:

Eu
;*

| anapricopi76 a răspuns:

Buna de cele mai multe ori cocosul e mama.

| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Chuck Norris pe sistem de Windows 7!

| Radu921 a răspuns:

Cand treaba merge bine toata lumea se da cocos, de abia cand apare cate o problema si gainile incep sa cotcodaceasca disperate si sa se faca ca au de ciugulit ceva prin praf, ramane cocosul care trebuie sa ia o decizie si sa rezolve problema. Bineinteles ca dupa aceea toate gainile spun ca era "la mintea cocosului" ca asa trebuia facut si ca puteau si ele dar aveau altceva de facut atunci.

| luky63 a răspuns:

Gaina ha ha ha. Funda?

| mg112mada a răspuns:

Copiiihee hee)Glumesc, nu.La noi se merge pe ideea de familie mereu, in orice situatie.

Răspuns utilizator avertizat
| Alina_Alexandra_1999 a răspuns:

De ce ar trebui sa existe un " cocos "... parintii mei se consulta, deci cocosul la noi in familie este : NIMENI laughing